In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Dnes hráme

Zajtra hráme

19:00 Rimanka
Historická budova

Nájdite nás na

thumb_facebook

Kontakty

ŠTÁTNE DIVADLO KOŠICE
Hlavná 58
042 77 Košice
T: +421 55 245 22 00
F: +421 55 245 22 12
E: sdke@sdke.sk
/
Denná pokladňa:
Pondelok - Piatok:
9:00 - 12:30 a 13:00 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00
T: +421 55 245 22 69
E: sales@sdke.sk
/
VIAC KONTAKTOV
/
NAPÍŠTE NÁM

Virtuálna prehliadka

uvod1

Novinka na záver sezóny

novy webŠtátne divadlo Košice mesiac pred koncom aktuálnej divadelnej sezóny pripravilo novú podobu svojho webového sídla. Nová moderná verzia stránky sdke.sk vznikla vďaka spoločnosti Ness KDC a jej projektu „Ness KDC Košiciam".

„Štátne divadlo v Košiciach je jednou z ikon a kultúrnych dominánt nášho mesta. Sme patrične hrdí, že sme mohli tak významnej inštitúcii pomôcť vytvorením webovej stránky a pevne verím, že nový responzívny web zjednoduší prístup k informáciám a vstupenkám všetkým návštevníkom divadla," hovorí Stanislav Mucha, riaditeľ vonkajších vzťahov a komunikácie spoločnosti Ness KDC. 

„Našou snahou bolo v spolupráci so spoločnosťou Ness vytvoriť moderné webové sídlo divadla, ktoré by spĺňalo požiadavky užívateľov nielen počítačov, ale aj mobilných telefónov či smartfónov. Verím, že nová podoba stránky jej návštevníkov nielen zaujme, ale zvýši aj ich pohodlie pri získavaní potrebných informácií či rezervácii a kúpe vstupeniek," dopĺňa riaditeľ útvaru marketingu divadla Rastislav Pistrák.
Nová webstránka s výrazne zmenenou vizuálnou podobou prináša všetky informácie, ktoré obsahovala aj doteraz existujúca stránka. Návštevníci neprídu ani o staršie informácie z predchádzajúcich rokov, ktoré budú dostupné na archivovanej pôvodnej stránke. Novú webstránku spúšťa divadlo od 1. Júna. Počas najbližších týždňov sa jej tvorcovia a editori ešte budú zaoberať dolaďovaním jednotlivých detailov a funkčnosti stránky a radi privítajú aj pripomienky jej návštevníkov na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . „Zároveň obdobie divadelných prázdnin využijeme aj na vytvorenie minimálnej plnej anglickej jazykovej mutácie stránky, tak aby sa o divadle a jeho predstaveniach mohli podrobnosti dozvedieť aj zahraniční milovníci divadla. Od začiatku novej sezóny 2017/2018 bude vynovené webové sídlo plne funkčné a k spokojnosti všetkých jeho návštevníkov," dodáva marketingový riaditeľ divadla.

svk//gbr

Projekt Obnova budovy

Národné projekty

Button-200x83

Pozerajte nás na

youtube

Kalendár

Rezervácie

thumb_navstevnik

Festival

Partner

logo stm

Odoberanie noviniek

banner opis